Satın Aldığım Ürünün Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarım?

İnternetten alışveriş yaptığınız için bu konuda tedirgin olmanız gayet doğal. Sürmeli Dental’ in Gc Ürünlerinin satışında yetkili olup olmadığını, orjinal ürün satıp satmadığını “Gc Türkiye İrtibat Bürosu” nu 0216 504 06 01 numaralı telefondan arayıp sorgulayabilirsiniz.

Ürünü Satın Aldım, Ancak Son Kullanma Tarihini Göremiyorum?

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin son kullanma tarihleri ürünün kutusunda, hem de tüpün alt kısmında belirtilmiştir. Kutunun arka tarafında bulunan etikette kum saati işaretinin yanında, tüpün alt kısmında ise rakamlarla okunaklı şekilde belirtilmiştir.

Ürünlerinizi Eczanelerden Temin Edebiliyor Muyuz?

Bu sorunuzun cevabı kısmen evet. Bazı illerimizde, ürünlerimizin satıldığı Eczanelerimiz mevcut. Ancak siz de takdir edersiniz ki, her şehir de ve her ilçe de henüz konumlanamadık. Yaşadığınız şehirde, ürünlerimizi alabiliceğiniz bir eczane olup olmadığını 0216 349 09 93 ‘ ten bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Tooth Mousse Kaç Yaşından İtibaren Kullanılabilir?

Tooth Mousse, içinde florür barındırmadığı için “0” yaşından itibaren güvenle kullanılabilir. dikkat etmeniz gereken şey; uygulanacak kişinin süt allerjisinin olmamasıdır. Çünkü ürünün temel etken maddesi süt kazeini proteinidir

Tooth Mousse Ürününün Bebekler için Nasıl Bir Faydası Vardır?

Emzirme döneminde olan bebeklerin dişleri, sütün doğal yapısında bulunan yüksek asit yüzünden güçsüz kalır ve çürümeye başlar. Tooth Mousse diş minesini Kalsiyum ve Fosfat takviyesi yaparak, diş minesini güçlendirir ve dayanıklılığını arttırır.

Üye Olurken Hangi Bilgileri ve Neden İstiyoruz?

Üye olurken; sizden “İsim – E-Posta Adresi – Adres  – Telefon” bilgilerinizi isteriz. Bu bilgileri isteme sebebimiz; sizinle gerektiği anda iletişime geçebilmek, siparişiniz ile ilgili süreçlerden sizi bilgilendirmek ve siparişinize istinaden faturanızı oluşturup size kargonuzu ulaştırabilmektir.

Verdiğiniz bilgiler hiç bir şekilde 3. kişilerle ve/veya firmalarla paylaşılmaz. Güvenli veritabanımızda saklanır ve sadece GEREKTİĞİNDE tarafımızca kullanılır.

Hangi Ödeme Araçlarını Kullanıyoruz?

Sitemizden gerçekleştirmek istediğiniz alışverişlerinizi ister online olarak 3D Secure sistemi ile Kredi Kartınızla dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz, isterseniz de firma resmi hesaplarımıza Havale/Eft yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Alışveriş Güvenli mi?

Evet. Günümüzde gerek bankaların ödeme sistemleri, gerek güvenlik araçları internetten alışverişi tamamen güvenli hale getiriyor.

Kredikartı ile ödemenizi tamamlarken, websitemiz, sizi kendi bankanızın sayfasına yönlendirir ve işlemi cep telefonunuza gelen onay kodunu girerek tamamlarsınız. Bu şekilde hem kredi kartı bilgilerinizi bizimle paylaşmamış olursunuz, hem de  bankada tanımlı cep telefonunuza mesaj gelmeden ödemeniz tamamlanamaz.

Ürünler Tarafıma Faturalı Mı Gelecek?

Elbette tüm ürünleriniz size Faturalı olarak gönderilecektir. Firmamızda hiç bir koşul ve şart altında faturasız satış yapılmamaktadır.

Fatura her zaman sizin yasal haklarınızı savunabilmeniz için olmazsa olmazdır. Lütfen hiçbir alışverişinizi faturasız gerçekleştirmeyiniz. Sizlere zararı olduğu kadar ülkemizin de ekonomisine zararı vardır.

Siparişim Ne Kargoya Ne Zaman Verilir?

Siparişlerinizi 14.30 a kadar verdiğiniz takdirde, kargonuz mutlaka aynı gün kargo firmasına teslim edilir. 14.30 dan sonra verilen siparişlerde de yoğunluk durumumuza göre aynı gün kargolama imkanımız vardır. Ancak yoğunluk çok ise 14.30 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargo firmasına teslim edilir.

Siparişinizin aciliyeti varsa, lütfen bize ulaşıp bilgi veriniz. Elimizden gelen tüm hassasiyeti göstereceğimize söz veririz.

Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyorsunuz?

Sadece Aras Kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Kargom Kaç Günde Gelir?

Kargo teslimatları teslimat bölgelerine göre tabi ki değişiklik göstermektedir. Ancak 48 saat içinde teslim edilmeyen kargo oranı sadece %1 dir.

İstanbul’ dan 500 km uzaklıktaki yerler için kargo teslimat süresi 1 gündür. Bu süre size teslimat yapacak şubenin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. 500 km den uzak yerler içinse teslimat süresi 2 gündür.

Sizden Doğru Ürünün Gönderilip Gönderilmediğini Nasıl Anlarım?

Görmeden alışveriş yaptığınız için bu tereddütü yaşamakta çok haklısınız. Lütfen size gelen ürünü kargo görevlisinin yanında açınız ve kontrol ediniz. Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen kargo görevlisine tutanak tutturunuz.

Unutmayınız ki kargo tutanağı olmadan iade almamız maalesef mümkün olmayacaktır

Siparişi Hangi Koşullarda İade Edebilirim?

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünleri hiç bir sebep belirtmeksizin, kargo poşetini açmamak şartı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerde Son Kullanma Tarihi önemli olduğu için, kargo paketi açılmış ürünlerin iadeleri mümkün değildir maalesef.

İade & İade Süreci Nasıl İşliyor?

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünleri hiç bir sebep belirtmeksizin, kargo poşetini açmamak şartı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerde Son Kullanma Tarihi önemli olduğu için, kargo paketi açılmış ürünlerin iadeleri mümkün değildir maalesef.

İadelerinizi göndermek için herhangi bir Aras Kargo şubesine gidip “Sürmeli Dental” adına göndermeniz yeterli olacaktır.

Kargo Şubesinde sıkıntı yaşarsanız, lütfen 0216 349 09 93 numaralı telefondan bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Fatura bilgisi olarak firma bilgilerinizi verdiyseniz, firmanıza tarafımızdan bir fatura düzenlenmiştir. Dolayısı ile firmanızdan İade Faturası kesilmeden iade işleminin gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır.

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir sebepten dolayı fikrinizi değiştirebilirsiniz. Bu gayet doğaldır. Böyle bir durumda 0216 349 09 93 numaralı telefonumuzdan veya siparis@toothmousse.net e-posta adresi üzerinden en kısa sürede bizimle iletişim kurunuz. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacağız.