Bizde diş malzemelerine ilgi çok önceye dayanır. Babamız Diş Hekimi olduğu için, hayatımız muaynehanede geçti. Haliyle küçük yaşlardan itibaren diş hekimliği malzemeleri ile büyüdük. Çocukken muaynehanede ilgilimizi çeken diş malzemeleri büyüdüğümüz zaman bizim ekmek kapımız oldu.

2009 yılında tamamen tesadüf eseri katıldığım bir Güney Kore seyahati dental sektöre girmemin ilk aldımı oldu. Bu gezide tanıştığım ve birlikte 2 hafta geçirdiğim bir dental malzeme distribütörü gezinin sonunda kendi yaşadığım şehirde ithal ettiği ürünlerin bayiliğini teklif etti. Ailede de bir Diş Hekimi olunca bu teklif kısa sürede hayata geçirdim.

Memleketim olan Hatay da 2009 yılında başlayan bu mecera 2014 yılında İstanbul’ a yerleşmem ile ciddi bir seviye atlayarak İstanbul’ a taşındı.

Burada bir süre dental sektörü inceledim. Daha önce de yoğun ticaret yaptığım Çapa Dental ile anlaşarak sektörün en prestijli markalarından biri olan Ultradent’ in Opalescence Marka Müdürü olarak konumlandım, ve hem Diş Hekimleriyle hem de eczanelerle çalışmaya başladım. Bir yandan Diş Hekimi ziyaretleri yapıyordum, bir yandan da eczanelerde ürünlerimizi konumlandırıyordum. Bu şekilde dahil olduğum eczane sektöründe, özellikle profesyonel ağız bakımı ürünlerinin öneminin yeteri kadar bilinmediğini farkettim. Eczaneden alınması gereken profesyonel bilgiler maalesef alınamadığı için, internette bir milyoncu gibi çalışan e-ticaret mağazalarına mecbur kalıyordu son tüketiciler.

Sağlık işinin kesinlikle sadece ticari kaygılarla yapılamayacağına olan inancımız, küçük yaşlarımızdan itibaren içimize kazınmıştı.

Bu sebepten dolayı kendimize bir misyon edindik:

Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda Uzman Olacaktık  ve birlikte çalıştığımız tüm herkesi bu konuda insanlara faydalı olabilecekleri kadar eğitecektik.

Kendi firmamızı ve kendi ekibimizi kurduk. Ekibimizi seçerken ilk önceliğimiz yardım etmekten mutlu olan insanları bir araya getirebilmekti.

Gerekli ekibi kurduktan sonra Gc Türkiye ile çalışmaya başladık, ve ürün eğitimlerini tüm ekibe aldırdık. Şuanda ekibimiz hem eczanelere, hem hekimlerimize, hem de diş hekimliği fakültelerindeki uzmanlarımıza ürün bilgilendirmeleri yapıyor, hem de internet üzerinden alım yapmak isteyen sizlere en doğru şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Biz, Sadece Ticaret Yapmadığımızın Farkındayız. Sizin Sağlığınız İçin Doğru ve Gerekli Ürünleri İhtiyacınız Olduğu Sürece Sizlerle Buluşturmaya Çalışıyoruz. Ürünlerimizin Sizin Sorununuza Uygun Olmadığını Düşündüğümüz Zaman, Almamanızı Tavsiye Edebiliyoruz.

İşte bu süreçlerde harmanlanan Sürmeli Dental olarak; şuanda sizlere Sürdürülebilir ve Bilinçli Alışveriş vizyonu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla.

Her Zaman Orijinal ve Taze Ürün

Ürünlerimizi her zaman ve daima sadece Gc Europe firmasının Belçika’ daki fabrikasından temin ediyoruz. Satış sirkülasyonumuz çok hızlı olduğundan dolayı her zaman en taze ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Ücretsiz ve Kaliteli Gönderim

Türkiye’ deki kargo firmalarının sıkıntılarını bildiğimiz için sadece Aras Kargo ile çalışıyoruz. Siparişlerinizin elinize hasarsız ulaşması için özenle paketliyoruz ve tüm siparişlerinizi ÜCRETSİZ gönderiyoruz.

Ücretsiz ve Koşulsuz İade

Bazen hepimizin, satın aldığı ürüne ihtiyacı kalmayabiliyor. Bunu saygıyla karşılıyoruz ve ürünün kargo paketi açılmamış ise Ücretsiz ve Sorgusuz İade kabul ediyoruz. İadelerinizi mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekiyor.

Bilgili ve Donanımlı Ekip

Biz herşeyi satan, bir milyoncu gibi çalışan bir firma değiliz. Dental sektörde faaliyet gösteren, Diş Hekimlerine ve Eczanelere ürün temin eden bir firmayız. Bir ürünü satmaya başlamadan önce mutlaka yetkili distribütörlerden ürünlerle ilgili tüm detaylı eğitimleri birebir alırız. Her zaman sattığımız ürünlerle ilgili sorumluluklarımızın farkındayız, satışın gerçekleşmesi için hiçbir zaman ürünlerle ilgili manipülasyon yapmayız.

Ufuk sürmeli
Genel Koordinatör

ufuk@surmelidental.com

Esengül Uğurlu
Muhasebe Uzmanı

muhasebe@surmelidental.com

Özer Sürmeli
Ege Bölge Sorumlusu

ozer@surmelidental.com

Mert Tuncer
Satış Temsilcisi

mert@surmelidental.com